چهارشنبه, 04 اسفند 1395
You are here:

 

 مهندسین مشاور

طرح و ساخت فردا

١- طراحی و اجرای پروژه های شهر سازی و شهرک سازی.

٢- طراحی و اتجرای مجتمع خای مسکونی و ویلایی.

٣- مراکز تجاری، اداری، صنعتی.

٤- مراکز آموزشی و ورزشی.

٥- نقشه برداری و تفکیک اراضی.

٦- باز سازی و نو سازی.

٧- طراحی معماری، معماری داخلی، محوطه سازی و نما.

٨- طراحی سازه های فولادی، بتنی و طرح تقویت.

٩- طراحی تأسیسات مکانیکی و الکتریکی.

١٠- ارائه برگه های مهندسین حقیقی و حقوقی ( معماری، محاسبات، برق،

مکانیک، نظارت، مجری و مکانیک خاک).

١١- بررسی و تأیید استحکام بنا و ارائه طرح مقاوم سازی.

. Designed by 2007 team || www.2007.ir

اخبار روز

سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK
سايت خبري تحليلي تابناك

مطالبی راجب دنیای ما

نمایش وضعیت یاهو


مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌وگو با فارس پرینت

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌وگو با فارس :

انتخابات نظام مهندسی در تهران و چند استان لغو شد

خبرگزاری فارس: انتخابات نظام مهندسی در تهران و چند استان لغو شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از توقف رأی‌گیری انتخابات نظام مهندسی ساختمان در تهران و چند استان دیگر خبرداد و گفت: انتخابات دوباره هفته آینده و یا دو هفته دیگر برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس: انتخابات نظام مهندسی در تهران و چند استان لغو شد

فریبرز واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با تائید توقف رأی‌گیری انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان تهران، گفت: در برخی از استان‌ها از جمله استان تهران، در شعب اخذ رأی به دلیل قطع و وصل شبکه تصمیم بر این شد تا رأی‌گیری انتخابات نظام مهندسی در تهران و چند استان دیگر متوقف شود.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که به انتخابات این دوره از انتخابات نظام مهندسی ساختمان اضافه شده بود علاوه بر اینکه رأی الکترونیکی باید صادر می‌شد امکان پرینت نیز فراهم شده بود تا فرد رای دهنده مطمئن شود تا اگر چنانچه اعتراضی به شمارش آرا انجام شد، پرینت رأی در صندوق نگهداری و مجدداً اقدام به شمارش رأی صورت گیرد.

واحدی افزود: به جهت اینکه اختلال در بحث پرینت گرفتن و مغایرت‌هایی در اطلاعات داده شده ورود پیدا کرد و سیستم الکترونیکی در شبکه دچار اختلال شد تصمیم بر این شد تا فعلاً انتخابات نظام مهندسی در تهران و چند استان دیگر متوقف شود.

ادامه مطلب
 
لحظه به لحظه با انتخابات پرینت

انتخابات نظام مهندسی تهران در میانه راه لغو شد + تایید رسمی/ انتخابات در گیلان لغو شد/ تاخیر در برخی استان ها

لحظه به لحظه با انتخابات

انتخابات نظام مهندسی تهران در میانه راه لغو شد + تایید رسمی/ انتخابات در گیلان لغو شد/ تاخیر در برخی استان ها

به دلیل برخی مشکلات فنی، هفتمین دوره انتخابات سازمان های نظام مهندسی استان تهران در میانه راه لغو شد.

بر اساس شنیده های خبرنگار «صما»، مستقر در حوزه انتخابیه دانشگاه امیرکبیر، سیستم فنی شعب اخذ رای در استان تهران دچار مشکلات فنی شده و این انتخابات از سوی هیئت نظارت لغو شده است.

کارشناسان فنی در شعب انتخاباتی مختلف، در دو روز گذشته، در سه دوره متوالی کلیه شعب اخذ رای را چک کرده که این سیستم ها بدون هر گونه مشکلی بوده است.

همچنین در برخی استان های دیگر نیز این انتخابات با مشکلاتی مواجه شده است که به محض دریافت اطلاعات دقیقتر در صما منتشر خواهد شد.

تکمیلی:

حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با خبرنگار «صما» خبر به تاخیر افتادن انتخابات در استان تهران را رسما تایید کرد.

کلیه اخبار شنیده های خبرنگار صما هستند و رسما توسط «صما» تایید نمی شوند

تعویق انتخابات نظام مهندسی ساختمان در استان تهران

۱۳۹۴/۰۷/۱۶

طبق اعلام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

به اطلاع اعضای محترم سازمان می رساند، با دستور هیات نظارت بر انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان تهران و به دلیل بروز مشکل فنی در سیستم رای گیری الکترونیکی ، این انتخابات فعلا لغو گردیده است

ادامه مطلب
 
ترکان استعفا کرد پرینت

انصراف ترکان از انتخابات نظام مهندسی

ترکان استعفا کرد

انصراف اکبر ترکان از انتخابات نظام مهندسی تایید شد.

انصراف ترکان از انتخابات نظام مهندسی کارگرآنلاین: مدیر روابط عمومی سازمان نظام مهندسی با بیان این مطلب که اکبر ترکان از ورود به هفتمین دوره انتخابات این سازمان انصراف داده است، گفت: رییس کنونی سازمان با توجه به حجم بالای کار در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد از حضور در این دوره انصراف و کنار کشیده است.

سعید الله بداشتی گفت: اکبر ترکان تا یکسال آینده رییس این سازمان باقی خواهد ماند.

 
«مهندسان صوری»، پدیده ای غیراخلاقی در ایران پرینت

«مهندسان صوری»، پدیده ای غیراخلاقی در ایران

یک عضو هیات علمی دانشگاه با ابراز تاسف از بی توجهی به مقوله اخلاق حرفه‌یی در صنعت ساختمان به پدیده «مهندسان صوری» در اجرا و نظارت بر پروژه‌های ساختمانی اشاره کرد و گفت: شرکت هایی وجود دارند که با مدرک مهندسانی که حتی یکبار آنها را ندیده اند به کار مهندسی می پردازند و از سوی دیگر به دلیل تعرفه های پایین خدمات طراحی و عدم آگاهی بخشی از سازندگان، ساختمان‌ها سنگین تر از آنچه که باید طراحی می شوند و تلاش ناچیزی برای بهینه سازی سازه ها صرف می شود.

ادامه مطلب
 
لیست نهایی نامزدهای تأیید صلاحیت‌شده انتخابات نظام مهندسی استان تهران پرینت

لیست نهایی نامزدهای تأیید صلاحیت‌شده انتخابات نظام مهندسی استان تهران

فهرست اسامی کاندیداهای انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از سوی هیئت نظارت بر این انتخابات منتشر شد .

هیئت نظارت بر انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران اسامی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان تهران را منتشر کرد.

نامزدهای هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران شامل ۳۲۲ نفر است.

 

لیست نهایی کاندیدای تأیید صلاحیت‌شده انتخابات نظام مهندسی استان تهران

 

 

ادامه مطلب
 
بررسی عملکرد تشکل های شب انتخاباتی پرینت

بررسی عملکرد تشکل های شب انتخاباتی

شمارش معکوس برای برگزاری مهم ترین رخداد سازمان نظام مهندسی ساختمان آغاز شده و هم اکنون تشکل ها وگروه های مختلف برای راهیابی به بدنه این سازمان تحرکات مختلفی را شروع کردند.

به گزارش خبرنگار صما، اگر سابقه تحرکات و رفتارهای تبلیغاتی مختلف در انتخابات سازمان نظام مهندسی در سال های گذشته را از نظر بگذرانیم؛ می بینیم که درست در آستانه این انتخابات، تشکل‌هایی اعلام موجودیت می کنند که با توجه به همزمانی اعلام وجود آنها با آغاز انتخابات، بسیاری از اعضای جامعه مهندسی به کنایه نام «تشکل‌های شب انتخاباتی» برآنها نهاده اند.

ادامه مطلب
 
اقدام انقلابی وزیر راه و شهرسازی جنجال ورود دولتی‌ها به نظام مهندسی پرینت

جنجال ورود دولتی‌ها به نظام مهندسی

 

روزدوشنبه شانزدهم شهریور ماه ۹۴ برای چندمین بار متوالی مهندسان مقابل سازمان نظام مهندسی استان تهران تجمع کردند‌، اما این بار نه برای اعتراض بلکه برای حمایت‌! انتخابات هفتمین دوره از سازمان های نظام مهندسی امسال بیش از هرسال با حاشیه هایی زیادی همراه بوده‌است‌، چنانکه پای وزیر راه و شهرسازی‌، وزارت کشور و دیوان عدالت اداری را نیز به میان کشانده‌است‌ .

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان‌، چند روزی از اقدام انقلابی عباس آخوندی‌، وزیر راه و شهرسازی مبنی بر ابلاغ بخشنامه منع ورود دولتی‌ها‌، کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر و روستا در انتخابات نمی گذرد که این تصمیم برای برخی به قدری ناخوشایند بوده که تلاش بر ابطال آن دارند‌. مهندسان نیز در واکنش به اقدام وزیر و خنثی کردن اقدامات مخالفان با تجمعی حمایتی از آخوندی‌، موضع خود را در مخالفت با حضور چندشغله‌ها به سازمان اعلام کردند‌.

ادامه مطلب
 
گزارش پیام ساختمان از مراجعات مردم به شهرداری از در و دیــوار ایــراد می‌گیـرنـد پرینت

 از در و دیــوار ایــراد می‌گیـرنـد

گروه ساخت وساز‌: هر کس به نحوی زندگی روزمره‌اش به شهرداری گره خورده است؛ بنابراین کارمندان این نهاد حسابی سر‌شان شلوغ است و گاهی اوقات شهروندان باید ساعت‌ها در نوبت بمانند‌. این ارتباط به ویژه در بخش ساختمان سازی بسیار پررنگ‌تر از سایر بخش‌هاست و کوچک ترین اقدام باید با هماهنگی شهرداری صورت گیرد‌. از طرفی فقدان درآمد پایدار برای شهرداری‌ها و کمک نکردن دولت باعث شده تا شهرداری‌ها برای ارائه کوچک ترین خدمات‌، هزینه‌های نسبتا بالایی از شهروندان طلب کنند و همین امر باعث اعتراض بسیاری از شهروندان شده‌است‌. در ادامه تهیه سلسله گزارش‌های پیام ساختمان از مراجعات مردم به شهرداری‌ها سراغ یکی دیگر از مناطق ۲۲ گانه تهران رفته ایم‌.

ادامه مطلب
 
با هدف حفاظت از رودخانه‌ها و پیشگیری حوادث؛ تخریب بناهای غیرمجاز حریم رودخانه‌ها پرینت

تخریب بناهای غیرمجاز حریم رودخانه‌ها

مردم و گردشگران برای تفریح و گذران اوقات فراغت خود در حاشیه رودخانه ها از جمله رودخانه کن و یا در رستوران‌های غیرمجازی که در بستر و حریم رودخانه ساخته شده است، اطراق می‏‌کنند، و از آنجا که سیلاب خبر نمی‌کند و بارش در بالادست رودخانه، حتی برای مدت کوتاهی می‏‌تواند به وقوع سیلاب منجر شود.

شرکت آب منطقه ای تهران در گزارشی اعلام کرد: تخریب رستوران‌ها و بناهای غیرمجاز بستر و حریم رودخانه "کن" طی سه روز متوالی و با اخذ دستور قضایی همانند سال‌های گذشته با موفقیت اجرا شد

ادامه مطلب
 
تهرانی که نه قدیم است نه جدیـد! پرینت

تهرانی که نه قدیم است نه جدیـد!

وارد باغ موزه قصر که می‌شوی، پوسترهای مربوط به طهران قدیم که به درودیوار اطراف باغ‌موزه چسبانده‌اند، توجه ات را به خود جلب می‌کند. عکس‌هایی از طهران قدیم می‌بینی و حال و هوای قدیم را تجربه می‌کنی .

فضای داخل باغ‌موزه به‌اندازه کافی نوستالژیک هست که تو را به ۵۰ سال پیش ببرد. بخشی از نقاط مرکزی شهر طهران ازجمله بازار و گذرهای آن را می‌توان لابه‌لای غرفه‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها مشاهده کرد. زن و مرد، بزرگ و کوچک از جشنواره «طهران قدیم در قصر» استقبال کرده‌اند. شربت‌خانه، کباب‌خانه لقمه زغالی تهران قدیم همه و همه به شکل و شیوه آن زمان طراحی شده است. از لابه‌لای غرفه‌های اغذیه‌فروشی که بگذری به غرفه‌های صنایع‌دستی می‌رسی و لوازم سنتی و تزئینی

ادامه مطلب
 
این قول را می دهیم که امسال ضوابط تعیین اجباری مهندسان ساختمان اصلاح شود پرینت

معاون وزیر راه و شهرسازی مذاکره با فرانسوی‌ها برای انتقال تجربیات شهرسازی و تامین مسکن محرومان:

این قول را می دهیم که امسال ضوابط تعیین اجباری مهندسان ساختمان اصلاح شود

مظاهریان معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به تاکید وزیر راه و شهرسازی بر اصلاح این ضوابط اجرایی، گفت: آخوندی از مسئولان امر خواسته که تعیین اجباری مهندسان برای مالکین اصلاح شده و فقط بازرس از طرف دولت مشخص شود.

ادامه مطلب
 
رییس دستگاه نظارت بر انتخابات نظام مهندسی تشریح کرد پرینت

رییس دستگاه نظارت بر انتخابات نظام مهندسی تشریح کردجزییات هفتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی ساختمان

جزییات هفتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی ساختمان

جزییات هفتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی ساختمان

جزییات برگزاری هفتمین دوره انتخابات هیات‌مدیره نظام‌مهندسی ساختمان با اعلام رشد ۶/۲ درصدی متقاضیان توسط رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان تشریح شد.

دکترمنوچهر شیبانی‌اصل رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان در تشریح جزییات برگزاری انتخابات پیش رو، با با اعلام رشد ۶/۲ درصدی داوطلبان شرکت کننده در انتخابات گفت: در دوره ششم مجموعا ۲۳۷۳ نفر در انتخابات نظام مهندسی استان‌ها شرکت کردند که این تعداد در این دوره به ۲۵۲۱ نفر به تفکیک ۲۴۲۴ نفر مرد و ۹۷ نفر زن رسید که نسبت به دوره ششم در تعداد کل شرکت‌کنندگان با رشد ۶/۲ درصدی مواجه شده است.

ادامه مطلب
 
نامه دکتر منوچهر شیبانی اصل به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان درخصوص استفاده از سازندگان ذیصلاح پرینت

نامه دکتر منوچهر شیبانی اصل به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان درخصوص استفاده از سازندگان ذیصلاح

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نامه دکتر منوچهر شیبانی اصل مدیر کل دفتر سازماهای مهندسی وزارت را و شهرسازی به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان درخصوص استفاده از سازندگان ذیصلاح

 

ادامه مطلب
 
متن کامل نظام نامه اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان پرینت

index.jpg - 6.78 Kb

با توجه به نحوه ارجاع در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نظام نامه اولویت بندی ارجاع کار نظارت را جهت اطلاع بیشتر تقدیم میکنیم:

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ، در راستای اجرای مبحث دوم مقررات ملی ساختمان، نظام نامه اولویت بندی ارجاع کار نظارت پس از تصویب در شورای مرکزی به استان ها ابلاغ شد

متن نامه مهندس علی فرج زاده ها نائب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به استان ها به شرح ذیل می باشد .

ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان (کلیه استانها)

سلام علیکم؛

احتراماً، به استحضار می رساند در راستای عمل به بند ۱۶-۱-۲ مبحث دوم مقررات ملی ساختمان، نظام نامه اولویت بندی ارجاع کار نظارت که براساس تجارب ارزنده سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها و طی جلسات متعدد و منظم کارشناسان این سازمان به تصویب جلسه ۱۶۱ مورخ ۲۳/۱۲/۱۳۹۱ شورای مرکزی رسیده است به پیوست ایفاد می گردد.

لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا نظام نامه فوق الذکر حداکثر تا پایان خردادماه سال جاری در آن استان به مرحله اجرا درآمده و نتایج اقدامات مربوطه به این سازمان منعکس گردد.

متن کامل نظام نامه اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان:

ادامه مطلب
 
منتخبین بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان از سوی مجمع عمومی معرفی شدند پرینت

 

منتخبین بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان از سوی مجمع عمومی معرفی شدند

 

img_9469.jpg - 1006.21 Kb

بدین ترتیب بعد از حضور کم نظیر اعضاء در محل برگزاری مجمع با وجود گرما و شرایط بسیار سخت که از ساعت ۱۵ الی ۲۳ ادامه داشت بازرسین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به شرح ذیل انتخاب شدند

نتایج انتخابات

ادامه مطلب
 
کاندیدای بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان پرینت

کاندیدای بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان

استان تهران

mohandes-lahmi.jpg - 3.46 Kb

مهندس فرزاد لحمی

فارغ التحصیل عمران ارشد طراح ، ناظر و مجری

استقرار و پیاده سازی بازرسی پویا در سازمان

 
« شروع قبلی 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 بعدی پایان »

طراحی شده توسط www.2007.ir صفحه 1 از 99